picturepictureFLORÜRSÜZ DİŞ MACUNU 156 gr
 
 
Bu yumuşak formüllü diş macunu, diş yüzeyleri ve diş kökleri için gerçek koruma sağlar. Doğal nane yağı kullanılarak tatlandırılmıştır. Diş minelerini aşındırmaz.Oksijen bileşiği sayesinde nefesi tazeler. Sakarin içermez, süper konsantre ve normalden 4 kat daha uzun süreli etkiye sahiptir. 
 
KENDİNDEN EMİN GÜLÜŞLER
 
Oxyfresh dikkatli ve uzun çalışmalar sonucu benzersiz profesyonel seviyede, süper konsantre 3 farklı diş macunu geliştirmiştir. Piyasadaki diğer markalara göre 4 kat daha uzun etkiye sahiptir. Oxyfresh diş macunları yapay tatlandırıcılar ve renklendiriciler içermeyen, diş minelerini, kök yüzeylerini koruyan formüle sahiptir.
 
AĞIZ KOKUSUYLA SAVAŞTA GİZLİ SİLAH
 
 Her üç formül de oksijen ihtiva eder. Bu ayrıcalıklı içerik ağız kokusunu tamamiyle ve güvenli bir şekilde kaynağında yok eder. Oksijen sülfür bileşenleriyle savaşarak ağız kokusu yapan mikroorganizmaları yok eder.Araştırmalar, ağız kokusu ve diş eti hastalıkları arasında kuvvetli ilişki olduğunu göstermektedir. Diş eti hastalıklarına yol açan bakterilerin yaydığı sülfür bileşenlerinin varlığı ağız kokusuna sebep olmaktadır. Sülfür bileşenlerinin ağızdan atılmasıyla daha uzun süreli taze nefes ve sağlıklı ağıza sahip olunur.
 Maximum nefes koruyucu kozmetik bakım.
 Kök yüzeylerini ve aşınmış bölgeleri koruyan formül.
 Çocuklar dahil tüm aile üyeleri
 Florürlü diş macunu kullanamayan ve/veya tercih etmeyenler için idealdir.
 Aşındırma oranı en düşük diş macunudur.
 Estetik çalışmaların ömrünü uzatmak için en ideal olanıdır.