Hakkımızda

___

 


 

 

 

 

OXYFRESH INC. 1984 yılında Coeur d'Alene ABD'nin Idaho eyaletinde kurulmuştur. Firmanın Genel Müdürlüğü hala Coeur d’Alene, Idaho’dadır.

 

 

Oxyfresh‘in 35 senelik misyonu, müşterilerine "Mutlu Gülüşler" vadetmektir. Oxyfresh güvenilir, etkili, eşsiz içerikler ve patentli formüle sahip ürünler ile bu misyonunu 1984’den itibaren gerçekleştirmektedir.

 

 

Amber Sağlık Ltd.Şti 2010 yılından itibaren OXYFRESH’in Türkiye Yetkili Distribütörüdür. OXYFRESH’in "Mutlu Gülüşler" misyonunu ülkemizde devam ettirmektedir. Oxyfresh ürünleri pazarlama ekibimiz tarafından diş hekimlerine tanıtılmaktadır. Ürünlerimiz sadece eczanelerde ve digital ortamda firmamıza ait oxyfresh.com.tr adresinde satılmaktadır.

 

 

Amerika internet sayfasına ulaşmak için www.oxyfresh.com adresine tıklayınız. 

 

 

Neden Oxyfresh ?

___

 

Oxyfresh ürünleri 35 yıldır başta Amerika ve Kanada’da olmak üzere binlerce diş hekimi tarafından kullanılan ve önerilen, milyonlarca tüketicinin tercih ettiği profesyonel seviyede ürünlerdir.

Amerika ve Kanada’da ürünler diş hekimleri tarafından kliniklerde satılmaktadır.

 

OXYFRESH, patentli OXYGENE(Sodium chlorite-NaClo2)formüle sahiptir.Oxgene formül, volatile sülfür bileşiklerini nötralize eder.

 

Volatile Sülfür Bileşikleri gram negatif,anaerobik oral bakteriler tarafından üretilmektedir.VSC’s periodontiumun imhasının ilk basamağını oluşturmaktadır.Aynı zamanda epitelin geçirgenliğini yükseltmektedir ve böylece bakteriler ve toksinler bu bariyeri kolayca aşmaktadır;sonucunda dokularda kolajenin yıkımı gerçekleşmektedir.

 

H2S + 2NaClO2 = 2NaCl + SO4 + 2H+ kimyasal reaksiyon ile Oxygene® Volatil Sulfur Bileşiklerini oksidasyon sonucu nötralize eder.

 

 

Oxygene® ortamın Ph’nin düşmesi ile aktive olur,ağızda tükürük ile bu aktivasyon başlar.Bakteri sayısı yükseldikçe ortam daha asidik olur,bu da OXYFRESH’i daha da aktive eder.

 

 

 

 

 

Nötr PH: Tüm Ağız Bakım Sularımız 6,9-7,9 aralığında PH seviyesine sahiptir.

 

Düşük Aşındırma Oranı: Dünyada 100-150 RDA(Relative Dentin Abrasivity) oranı yüksek aşındırıcı 150-250 oranları zararlı kabul edilmektedir. Tüm diş macunlarımızın RDA (aşındırma oranı) 100’ün altındadır.

 

KULLANDIKLARIMIZ KADAR KULLANMADIKLARIMIZ DA ÖNEMLİDİR:

 

Ürünlerimiz ALKOL İÇERMEZ; yanma hissi ,irritasyon ve kuruluk yapmaz .

 

BOYA İÇERMEZ; dişlerde leke yapmaz.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Oxyfresh A.B.D.'de FDA kayıtlıdır ve GMP (Good Manufacturing Practices)'a uygun üretim yapmaktadır.