Çinkolu Set
Çinkolu Set

Çinkolu Set

0,00
Marka : Oxyfresh
Fiyat : ₺209,00

ADET

Artır Azalt

Çinkolu Set, saatler boyu temiz nefes ve sağlıklı diş etleri için gerekli ideal ürünlerimizden oluşmaktadır.

Kronik ağız kokusu, diş eti hastalıkları, periodontal bakım için eşsiz formüle sahip ürünler içermektedir.

 

Çinkolu Set İçerikleri:

ÇİNKOLU AĞIZ BAKIM SUYU 473ml.

AĞIZ KOKUSUYLA SAVAŞTA GİZLİ SİLAH

Alkolsüz OXYFRESH ağız bakım suları Oxygene®   ve çinko ihtiva eder.Bu ayrıcalıklı içerik ağız kokusunu tamamiyle ve güvenli bir şekilde kaynağında yok eder.  sülfür bileşenleriyle savaşarak ağız kokusuna yol açan mikroorganizmaları yok eder.Araştırmalar ,ağız kokusu ve diş eti hastalıkları arasında kuvvetli ilişki olduğunu göstermektedir.Diş eti hastalıklarına yol açan bakterilerin yaydığı sülfür bileşenlerinin varlığı ağız kokusuna sebep olmaktadır.Sülfür bileşenlerinin ağızdan atılmasıyla daha uzun süreli taze nefes ve sağlıklı ağıza sahip olunur.

 

OLAĞANÜSTÜ NEFES KORUMA

Bu formül Oxygene®     ve çinkonun bileşimiyle daha kuvvetli koku giderici etkiye sahiptir.Çinko.ağız bakım ürünlerinde güvenilir ve etkin mineral olup kokuya neden olan organik bileşenleri yok eder.Araştırmalar göstermiştir ki oksijen ve çinkonun birleşimi ağız kokusuna yol açan moleküllerin çoğunluğunu yok eder ve etkin bir şekilde nefesin tazelenmesini sağlar.

Kronik ağız kokusu şikayeti olanlar

Diş eti hastalıkları

Periodontal bakım

Cerrahi operasyon öncesi ve sonrası kullanımlar

Günlük ve uzun vadeli ağız hijyeni sağlamak isteyenler için idealdir.

ÇİNKOLU FLORÜRLÜ DİŞ MACUNU 142  gr.,

Ağız kokusunu yok edecek kadar güçlü ,aynı zamanda diş minelerini koruyan,diş çürümelerine karşı savaşan formüle sahiptir.

Oxyfresh çinkolu diş macunu,Oxygene®  içeren çinkolu formülüyle, ağız kokusuyla savaşta daha etkin koruma sağlar. 


Bu formül oksijen ve çinkonun eşsiz bileşimiyle daha kuvvetli koku giderici etkiye sahiptir. Çinko, ağız bakım ürünlerinde güvenilir ve etkin bir mineral olup kokuya neden olan organik bileşenleri yok eder. Araştırmalar göstermiştir ki oksijen ve çinkonun birleşimi ağız kokusuna yol açan moleküllerin çoğunluğunu yok eder ve etkin bir şekilde nefesin tazelenmesini sağlar. Oxyfresh Florür formül güvenilir ve etkin leke yapmayan, nötr sodyum florid konsantresi ile diş çürüklerine karşı maksimum koruma sağlar. Doğal nane ile tatlandırılmıştır. 

 Oxygene®    ve çinko asetat ile maximum nefes tazeliği sağlar,sakarin içermez,  çürüklere karşı koruma sağlar. 

KENDİNDEN EMİN GÜLÜŞLER 

Oxyfresh dikkatli ve uzun çalışmalar sonucu benzersiz profesyonel seviyede, süper konsantre 3 farklı diş macunu geliştirmiştir. Oxyfresh diş macunları yapay tatlandırıcılar ve renklendiriciler içermeyen, diş minelerini, kök yüzeylerini koruyan formüle sahiptir. 

AĞIZ KOKUSUYLA SAVAŞTA GİZLİ SİLAH 

Her üç formül de oksijen ihtiva eder. Bu ayrıcalıklı içerik ağız kokusunu tamamiyle ve güvenli bir şekilde kaynağında yok eder. Oksijen sülfür bileşenleriyle savaşarak ağız kokusu yapan mikroorganizmaları yok eder.Araştırmalar, ağız kokusu ve diş eti hastalıkları arasında kuvvetli ilişki olduğunu göstermektedir. Diş eti hastalıklarına yol açan bakterilerin yaydığı sülfür bileşenlerinin varlığı ağız kokusuna sebep olmaktadır. Sülfür bileşenlerinin ağızdan atılmasıyla daha uzun süreli taze nefes ve sağlıklı ağıza sahip olunur. 

Maximum nefes koruyucu kozmetik bakım.
Kök yüzeylerini ve aşınmış bölgeleri korur.
Ağız kokusu şikayeti olanlar
Diş çürümelerine yatkın olanlar

Dişlerde doğal beyazlık isteyenler için idealdir.

TÜM ÜRÜNLER ABD MENŞEİLİDİR,FDA STANDARTLARINDA ÜRETİLMİŞTİR VE T.C SAĞLIK BAKANLIĞINA BİLDİRİMLERİ YAPILMIŞTIR.

ÜRÜN İÇERİKLERİ:

ÇİNKOLU AĞIZ BAKIM SUYU

Water (Aqua), Xylitol, Sodium Chlorite (Oxygene® - Stabilized Chlorine Dioxide), Zinc Acetate, Sodium Citrate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Hydroxide

ÇİNKOLU FLORÜRÜLÜ DİŞ MACUNU 

Active Ingredient: Sodium Fluoride 0.235%

Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Water (Aqua), Sodium Lauryl Sulfate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Chlorite (Oxygene® - Stabilized Chlorine Dioxide), Sucralose, Zinc Acetate, Titanium Dioxide, Natural Mint Flavor

Etiketler
çinko, çinkolu, set, koku,