Günlük Ağız Bakım Seti
Günlük Ağız Bakım Seti

Günlük Ağız Bakım Seti

0,00
Marka : Oxyfresh
Fiyat : ₺189,00

ADET

Artır Azalt
Daha hijyenik ve sağlıklı ağıza sahip olmak isteyenler için şimdi Oxyfresh Günlük Bakım Seti var. Her gün birkaç dakikanızı ayırarak etkileyici ve bakımlı bir ağıza sahip olabilirsiniz.
İçerdiği Ürünler:

NANELİ AĞIZ BAKIM SUYU 473ml.
Alkolsüz formüle sahip Oxyfresh Naneli Ağız Bakım Suyu, bitkisel nane yağı ve xylitol ile doğal olarak tatlandırılmıştır. Nane diş etleri için yatıştırıcı ve serinletici etkiye ve optimal lezzete sahiptir. Xylitol bir çok meyve ve sebzede bulunan doğal bir tatlandırıcıdır. Diş çürüklerine yol açan bakterileri ve dişlerde plak oluşumunu engellediği gözlemlenmiştir. 

AĞIZ KOKUSUYLA SAVAŞTA GİZLİ SİLAH 

Oxyfresh ağız bakım suları oksijen ihtiva eder. Bu ayrıcalıklı içerik ağız kokusunu tamamiyle ve güvenli bir şekilde kaynağında yok eder. Oksijen sülfür bileşenleriyle savaşarak ağız kokusu yapan mikroorganizmaları yok eder.Araştırmalar, ağız kokusu ve diş eti hastalıkları arasında kuvvetli ilişki olduğunu göstermektedir. Diş eti hastalıklarına yol açan bakterilerin yaydığı sülfür bileşenlerinin varlığı ağız kokusuna sebep olmaktadır. Sülfür bileşenlerinin ağızdan atılmasıyla daha uzun süreli taze nefes ve sağlıklı ağıza sahip olunur. 
FLORÜRSÜZ (KOZMETİK FORMÜL) DİŞ MACUNU 156 gr.
Bu yumuşak formüllü diş macunu, diş yüzeyleri ve diş kökleri için gerçek koruma sağlar.Sektörde bulunabilecek en yumuşak formüle sahiptir.Dünyada,aşındırma oranı(RDA) standart 100 kabul edilmektedir,100'ün üzerinde değere sahip ürünler dentin için riskli kabul edilmektedir.Oxyfresh Florürsüz Diş Macunu RDA 45 değere sahiptir. Doğal nane yağı kullanılarak tatlandırılmıştır. Diş minelerini aşındırmaz.Oksijen bileşiği sayesinde nefesi tazeler. Sakarin içermez, süper konsantre ve normalden 4 kat daha uzun süreli etkiye sahiptir. 
 
KENDİNDEN EMİN GÜLÜŞLER
 
Oxyfresh dikkatli ve uzun çalışmalar sonucu benzersiz profesyonel seviyede, süper konsantre 3 farklı diş macunu geliştirmiştir. Piyasadaki diğer markalara göre 4 kat daha uzun etkiye sahiptir. Oxyfresh diş macunları yapay tatlandırıcılar ve renklendiriciler içermeyen, diş minelerini, kök yüzeylerini koruyan formüle sahiptir.
  

TÜM ÜRÜNLER ABD MENŞEİLİDİR.FDA STANDARTLARINDA ÜRETİLMİŞTİR,T.C.SAĞLIK BAKANLIĞI'NA BİLDİRİMLERİ YAPILMIŞTIR.

ÜRÜN İÇERİKLERİ

NANELİ AĞIZ BAKIM SUYU

Water (Aqua), Xylitol, Sodium Chlorite (Oxygene® - Stabilized Chlorine Dioxide), Sodium Benzoate, Potassium Phosphate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Hydroxide.

FLORÜRSÜZ DİŞ MACUNU

Calcium Carbonate, Water (Aqua), Glycerin, Sorbitol, Sodium Lauryl Sulfate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Chlorite (Oxygene® - Stabilized Chlorine Dioxide), Natural Mint Flavor, Sucralose, Dicalcium Phosphate