Taze Nefes Seti
Taze Nefes Seti

Taze Nefes Seti

5,00
Marka : Oxyfresh
Fiyat : ₺250,00

ADET

Artır Azalt
Power Set, saatler boyu taze nefes ve özgüven için gerekli en güçlü formüle sahip ürünlerimizden oluşmaktadır.
Sadece 3 dakikanızı ayırarak nefesinizi ve özgüveninizi  tazeleyin, ışıl ışıl, sağlıklı dişlere sahip olun.

Ürünlerimiz içinde en fazla oranda Oxygene ve çinko bileşimine sahip güçlü formül sayesinde saatler boyu temiz nefes ve ultra hijyen sağlar. 

İçeriğindeki doğal portakal, greyfurt, bergamot yağları ve nane limon, tükürük akışını stimule eder, ağız ortamını nemlendirir.Ağız kuruluğunu engellemeye yardımcı olur,tahriş olmuş diş etlerini yatıştırır.
 
Power Set İçerikleri:

ÇİNKOLU NANE LİMON AĞIZ BAKIM SUYU 473 ml
 
 
OLAĞANÜSTÜ NEFES KORUMA 

Alkolsüz formül oksijen ve çinkonun eşsiz bileşimiyle daha kuvvetli koku giderici etkiye sahiptir. Çinko, ağız bakım ürünlerinde güvenilir ve etkin bir madde olup kokuya neden olan organik bileşenleri yok eder. Araştırmalar göstermiştir ki oksijen ve çinkonun birleşimi ağız kokusuna yol açan moleküllerin çoğunluğunu yok eder ve etkin bir şekilde nefesin tazelenmesini sağlar. 

Bu eşsiz formül bitkisel nane yağı ve xylitol ile doğal olarak tatlandırılmıştır. Nane  diş etleri için yatıştırıcı ve serinletici,  etkiye ve optimal lezzete sahiptir. 

Xylitol bir çok meyve ve sebzede bulunan doğal bir tatlandırıcıdır. Diş çürüklerine yol açan bakterileri ve dişlerde plak oluşumunu engellediği gözlemlenmiştir. 

ÜSTÜN YATIŞTIRICI ÖZELLİK 

Aloe, ağızda tahriş ve kuruluğu giderir, yatıştırıcı ve rahatlatıcı etki sağlar. Nane limon ile tatlandırılan bu karışım daha sağlıklı bir tükürük akımına neden olur ve ağızda fark edilir bir ferahlık ve temizlik sağlar. 

AĞIZ KOKUSUYLA SAVAŞTA GİZLİ SİLAH 

Oxyfresh ağız bakım suları oksijen ihtiva eder. Bu ayrıcalıklı içerik ağız kokusunu tamamiyle ve güvenli bir şekilde kaynağında yok eder. Oksijen sülfür bileşenleriyle savaşarak ağız kokusu yapan mikroorganizmaları yok eder.Araştırmalar, ağız kokusu ve diş eti hastalıkları arasında kuvvetli ilişki olduğunu göstermektedir. Diş eti hastalıklarına yol açan bakterilerin yaydığı sülfür bileşenlerinin varlığı ağız kokusuna sebep olmaktadır. Sülfür bileşenlerinin ağızdan atılmasıyla daha uzun süreli taze nefes ve sağlıklı ağıza sahip olunur. 
 
ÇİNKOLU NANE LİMON DİŞ MACUNU 142 gr
 
Ağız kokusu ağız kuruluğu ile  savaşta en güçlü formüle sahiptir
 
EŞSİZ FORMÜL 

Bu förmül bitkilerden edilen doğal yağlar .( Limon, portakal, greyfurt, bergamot, lime limon, nane) ve Xylitol ile tatlandırılmıştır.  

SLS içermemektedir, diş minelerini aşındırmaz, oksijen ve  çinko acetat bileşimi  ile maximum nefes tazeliği sağlar, Xylitol içerir, sakarin içermez, bitkisel yağların benzersiz harmanı sayesinde ağız kuruluğunu önler. 

KENDİNDEN EMİN GÜLÜŞLER 

Oxyfresh dikkatli ve uzun çalışmalar sonucu benzersiz profesyonel seviyede, süper konsantre 3 farklı diş macunu geliştirmiştir. Oxyfresh diş macunları yapay tatlandırıcılar ve renklendiriciler içermeyen, diş minelerini, kök yüzeylerini koruyan formüle sahiptir. 


 
POWER SET

Kronik ağız kokusu şikayeti olanlar

Ağız kuruluğundan şikayetçi olanlar

Diş macunlarında Sodyum Lauryl Sulfat içeriği istemeyenler.

Dişlerde doğal beyazlık ve parlaklık isteyenler için idealdir.

 
 
TÜM ÜRÜNLER ABD MENŞEİLİDİR,FDA STANDARTLARINDA ÜRETİLMİŞTİR VE T.C SAĞLIK BAKANLIĞINA BİLDİRİMLERİ YAPILMIŞTIR.
 
 ÜRÜN İÇERİKLERİ:
ÇİNKOLU NANE LİMON AĞIZ BAKIM SUYU
Water (Aqua), Xylitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chlorite (Oxygene® - Stabilized Chlorine Dioxide), Zinc Acetate, Natural Flavor, Essential Oils (Lemon, Orange, Grapefruit, Bergamot, Lime, Speramint), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sucralose, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Hydroxide.
ÇİNKOLU NANE LİMON DİŞ MACUNU
Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Natural Flavor, Xylitol, Sodium Chlorite (Oxygene® - Stabilized Chlorine Dioxide), Zinc Acetate, Sucralose, Chondrus Crispus (Carrageenan)
Etiketler
nefes, set, seti, taze, taze nefes, nane, limon,